Veľký Krtíš
€267/sqm • 295 sqm • Family house, Veľký Krtíš, Vinohradnícka • €78,900 • dkom.sk (New!)
Family house, Veľký Krtíš, Vinohradnícka
295 sqm • €78,900 (New!)
€578/sqm • 230 sqm • Family house, Veľký Krtíš, Okružná • €133,000 • realitybemi.sk (New!)
Family house, Veľký Krtíš, Okružná
230 sqm • €133,000 (New!)
€597/sqm • 300 sqm • Family house, Veľký Krtíš, Ľ.Štúra • €179,000 • dkom.sk (New!)
Family house, Veľký Krtíš, Ľ.Štúra
300 sqm • €179,000 (New!)
€650/sqm • 100 sqm • Family house, Veľký Krtíš • €65,000 • dkom.sk (New!)
Family house, Veľký Krtíš
100 sqm • €65,000 (New!)
€660/sqm • 100 sqm • House, Veľký Krtíš • €66,000 • globreality.sk
House, Veľký Krtíš
100 sqm • €66,000
€827/sqm • 104 sqm • Family house, Veľký Krtíš • €86,000 • dkom.sk (New!)
Family house, Veľký Krtíš
104 sqm • €86,000 (New!)
€855/sqm • 256 sqm • Family house, Veľký Krtíš, Vinohradnícka • €219,000 • dkom.sk (New!)
Family house, Veľký Krtíš, Vinohradnícka
256 sqm • €219,000 (New!)
(1,954 sqm) • Family house, Veľký Krtíš • €299,000 • dkom.sk
Family house, Veľký Krtíš
(1,954 sqm) • €299,000
Hrušov
€207/sqm • 256 sqm • Country house, Hrušov • €52,990 • realitybemi.sk (New!)
Country house, Hrušov
256 sqm • €52,990 (New!)
€563/sqm • 80 sqm • House, Hrušov • €45,000 • romantickechalupy.sk (New!)
House, Hrušov
80 sqm • €45,000 (New!)
€660/sqm • 200 sqm • Family house, Hrušov • €132,000 • romantickechalupy.sk
Family house, Hrušov
200 sqm • €132,000
€777/sqm • 180 sqm • House, Hrušov • €139,800 • romantickechalupy.sk
House, Hrušov
180 sqm • €139,800
Kosihy nad Ipľom
€219/sqm • 160 sqm • Family house, Kosihy nad Ipľom • €35,000 • romantickechalupy.sk (New!)
Family house, Kosihy nad Ipľom
160 sqm • €35,000 (New!)
€548/sqm • 105 sqm • Family house, Kosihy nad Ipľom • €57,500 • recloud.sk
Family house, Kosihy nad Ipľom
105 sqm • €57,500
€1,063/sqm • 80 sqm • Family house, Kosihy nad Ipľom • €85,000 • recloud.sk
Family house, Kosihy nad Ipľom
80 sqm • €85,000
(220 sqm) • Family house, Kosihy nad Ipľom • €38,000 • recloud.sk
Family house, Kosihy nad Ipľom
(220 sqm) • €38,000
Balog nad Ipľom
€281/sqm • 160 sqm • Two-generation house, Balog nad Ipľom • €44,900 • recloud.sk
Two-generation house, Balog nad Ipľom
160 sqm • €44,900
€442/sqm • 249 sqm • House, Balog nad Ipľom • €110,000 • romantickechalupy.sk
House, Balog nad Ipľom
249 sqm • €110,000
€1,632/sqm • 152 sqm • Family house, Balog nad Ipľom • €248,000 • realitybemi.sk (New!)
Family house, Balog nad Ipľom
152 sqm • €248,000 (New!)
Dolná Strehová
€550/sqm • 200 sqm • Family house, Dolná Strehová, Prieloh • €109,900 • dkom.sk (New!)
Family house, Dolná Strehová, Prieloh
200 sqm • €109,900 (New!)
€609/sqm • 230 sqm • House, Dolná Strehová, Prieloh • €140,000 • dkom.sk (New!)
House, Dolná Strehová, Prieloh
230 sqm • €140,000 (New!)
€1,537/sqm • 188 sqm • Family house, Dolná Strehová • €289,000 • rsmansory.sk
Family house, Dolná Strehová
188 sqm • €289,000
Opava
€352/sqm • 250 sqm • Family house, Opava • €88,000 • romantickechalupy.sk
Family house, Opava
250 sqm • €88,000
Čebovce
€300/sqm • 150 sqm • Family house, Čebovce, Komenského • €45,000 • dkom.sk (New!)
Family house, Čebovce, Komenského
150 sqm • €45,000 (New!)
(1,746 sqm) • Country house, Čebovce • €19,950 • xemar.sk
Country house, Čebovce
(1,746 sqm) • €19,950
Obeckov
€840/sqm • 50 sqm • Cottage, Obeckov • €41,990 • realitybemi.sk (New!)
Cottage, Obeckov
50 sqm • €41,990 (New!)
Opatovská Nová Ves
€311/sqm • 80 sqm • Family house, Opatovská Nová Ves • €24,900 • recloud.sk
Family house, Opatovská Nová Ves
80 sqm • €24,900
€350/sqm • 80 sqm • Family house, Opatovská Nová Ves • €28,000 • dkom.sk (New!)
Family house, Opatovská Nová Ves
80 sqm • €28,000 (New!)
Trebušovce
€270/sqm • 122 sqm • Family house, Trebušovce • €33,000 • romantickechalupy.sk
Family house, Trebušovce
122 sqm • €33,000
€1,556/sqm • 160 sqm • Country house, Trebušovce • €249,000 • romantickechalupy.sk
Country house, Trebušovce
160 sqm • €249,000
Veľká Čalomija
€395/sqm • 200 sqm • Family house, Veľká Čalomija • €79,000 • recloud.sk
Family house, Veľká Čalomija
200 sqm • €79,000
€1,111/sqm • 90 sqm • Family house, Veľká Čalomija • €100,000 • recloud.sk
Family house, Veľká Čalomija
90 sqm • €100,000
Bátorová
Bušince
€790/sqm • 100 sqm • House, Bušince, Nová • €79,000 • romantickechalupy.sk
House, Bušince, Nová
100 sqm • €79,000
Čelovce
Dolné Strháre
€187/sqm • 851 sqm • House, Dolné Strháre • €159,000 • remax-slovakia.sk
House, Dolné Strháre
851 sqm • €159,000
Horná Strehová
€447/sqm • 170 sqm • House, Horná Strehová • €76,000 • realitynovohrad.sk
House, Horná Strehová
170 sqm • €76,000
Horné Plachtince
€2,800/sqm • 60 sqm • House, Horné Plachtince • €168,000 • karinpartners.sk (New!)
House, Horné Plachtince
60 sqm • €168,000 (New!)
Horné Strháre
€999/sqm • 150 sqm • Family house, Horné Strháre • €149,900 • recloud.sk
Family house, Horné Strháre
150 sqm • €149,900
Ipeľské Predmostie
(1,760 sqm) • Family house, Ipeľské Predmostie • €36,000 • fpreality.sk
Family house, Ipeľské Predmostie
(1,760 sqm) • €36,000
Kamenné Kosihy
149 sqm • Country house, Kamenné Kosihy • novebyvaniereality.sk
Country house, Kamenné Kosihy
149 sqm
Kleňany
€332/sqm • 90 sqm • Family house, Kleňany • €29,900 • patriotreality.sk
Family house, Kleňany
90 sqm • €29,900
Koláre
€528/sqm • 85 sqm • Family house, Koláre • €44,900 • recloud.sk
Family house, Koláre
85 sqm • €44,900
Kosihovce
€311/sqm • 190 sqm • Family house, Kosihovce • €59,000 • euroroyal.sk
Family house, Kosihovce
190 sqm • €59,000
Lesenice
€631/sqm • 95 sqm • Family house, Lesenice • €59,900 • recloud.sk
Family house, Lesenice
95 sqm • €59,900
Ľuboriečka
Nenince
€330/sqm • 300 sqm • Family house, Nenince, Osadná • €99,000 • dkom.sk (New!)
Family house, Nenince, Osadná
300 sqm • €99,000 (New!)
Olováry
€335/sqm • 110 sqm • House, Olováry • €36,900 • dkom.sk (New!)
House, Olováry
110 sqm • €36,900 (New!)
Sečianky
Seľany
€822/sqm • 85 sqm • Family house, Seľany • €69,900 • recloud.sk
Family house, Seľany
85 sqm • €69,900
Sklabiná
€686/sqm • 110 sqm • Cottage, Sklabiná • €75,500 • dkom.sk (New!)
Cottage, Sklabiná
110 sqm • €75,500 (New!)
Slovenské Ďarmoty
€461/sqm • 217 sqm • Family house, Slovenské Ďarmoty • €100,000 • topreality.eu.sk
Family house, Slovenské Ďarmoty
217 sqm • €100,000