Bánovce nad Bebravou
€23/sqm • 27,100 sqm • Plot, Bánovce nad Bebravou • €23/sqm • bosen.sk
Plot, Bánovce nad Bebravou
27,100 sqm • €23/sqm
€30/sqm • 4,254 sqm • Plot, Bánovce nad Bebravou • €127,635 • mavinn.sk
Plot, Bánovce nad Bebravou
4,254 sqm • €127,635
€32/sqm • 363 sqm • Garden, Bánovce nad Bebravou • €11,500 • mavinn.sk
Garden, Bánovce nad Bebravou
363 sqm • €11,500
€59/sqm • 338 sqm • Plot, Bánovce nad Bebravou • €20,000 • bvreal.sk
Plot, Bánovce nad Bebravou
338 sqm • €20,000
€68/sqm • 660 sqm • Building plot, Bánovce nad Bebravou • €44,900 • modernoreality.sk
Building plot, Bánovce nad Bebravou
660 sqm • €44,900
€112/sqm • 313 sqm • Garden, Bánovce nad Bebravou • €34,990 • prr.sk
Garden, Bánovce nad Bebravou
313 sqm • €34,990
€154/sqm • 1,281 sqm • Building plot, Bánovce nad Bebravou, Horné Ozorovce • €197,822 • bvreal.sk
Building plot, Bánovce nad Bebravou, Horné Ozorovce
1,281 sqm • €197,822
€176/sqm • 1,042 sqm • Plot, Bánovce nad Bebravou • €182,999 • bvreal.sk
Plot, Bánovce nad Bebravou
1,042 sqm • €182,999
5,287 sqm • Commercial plot, Bánovce nad Bebravou • mgreal.sk
Commercial plot, Bánovce nad Bebravou
5,287 sqm
20,517 sqm • Commercial plot, Bánovce nad Bebravou • briliantreality.sk
Commercial plot, Bánovce nad Bebravou
20,517 sqm
Borčany
€36/sqm • 1,702 sqm • Building plot, Borčany • €36/sqm • bvreal.sk
Building plot, Borčany
1,702 sqm • €36/sqm
€83/sqm • 714 sqm • Building plot, Borčany • €59,500 • bvreal.sk
Building plot, Borčany
714 sqm • €59,500
Haláčovce
Zlatníky
€34/sqm • 1,128 sqm • Building plot, Zlatníky • €37,840 • fpreality.sk
Building plot, Zlatníky
1,128 sqm • €37,840
€40/sqm • 1,131 sqm • Building plot, Zlatníky • €45,000 • mgreal.sk
Building plot, Zlatníky
1,131 sqm • €45,000
Dvorec
€6/sqm • 4,485 sqm • Plot, Dvorec • €29,000 • slovakestate.com (New!)
Plot, Dvorec
4,485 sqm • €29,000 (New!)
Malé Hoste
€15/sqm • 15,000 sqm • Plot, Malé Hoste • €229,000 • mavinn.sk
Plot, Malé Hoste
15,000 sqm • €229,000
Rybany
Šišov
Brezolupy
Otrhánky
€41/sqm • 539 sqm • Building plot, Otrhánky • €21,900 • banovskarealitna.sk (New!)
Building plot, Otrhánky
539 sqm • €21,900 (New!)
Podlužany
Pravotice
€20/sqm • 2,000 sqm • Building plot, Pravotice • €39,000 • mavinn.sk
Building plot, Pravotice
2,000 sqm • €39,000
Prusy
Šípkov
Uhrovec
Veľké Držkovce
€44/sqm • 790 sqm • Building plot, Veľké Držkovce, Horné Držkovce • €34,500 • bvreal.sk (New!)
Building plot, Veľké Držkovce, Horné Držkovce
790 sqm • €34,500 (New!)